ویرایش
قرآن واضح

درباره ما

فرهنگ ایرانی و زبان پارسی ما را بر آن داشت تا برای خواندن کلام الهی مسیر پیشینیان را ادامه دهیم و با هنر و ذوق ایرانی بار دیگر خواندن کلام الهی را برای فارسی زبانان آسان کنیم. مجموعه خلاق افق رویداد با چاپ و نشر قرآن کریم به خط واضح این مهم را برآورده ساخت.

اطلاعات تماس

 ارائه قرآن کریم با خط واضح در نمایشگاه قرآن

ارائه قرآن کریم با خط واضح در نمایشگاه قرآن

مدیر محتوایی گروه خط قرآنی واضح با اشاره به طراحی و تولید خط قرآنی واضح جهت کتابت قرآن کریم گفت: امسال اولین سالی است که این قرآن با خط واضح در غرفه جهاد دانشگاهی نمایشگاه ارائه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، محمد طلایی زاده، مدیر محتوایی گروه خط قرآنی واضح در گفتگو با برنامه “شهر قرآن از نمای نزدیک” با اشاره به طراحی و تولید خط قرآنی واضح جهت کتابت قرآن کریم گفت: امسال اولین سالی است که با خط واضح قرآن در غرفه جهاد دانشگاهی نمایشگاه حضور داریم.وی با بیان اینکه طی یک سال توسط متخصصان بر روی این پروژه کار شد، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب مخاطبان، به اذعان تمام کسانی که خط را دیدند در مقایسه با خط های مشابه راحت تر و روان تر است و امیدواریم در آینده روخوانی قرآن را برای ایرانیان آسان تر کنیم.

طلایی زاده با بیان اینکه این خط کامپیوتری در بیس طراحی شده است، اظهار کرد: تمامی حروف و علائم با دست طراحی و وارد کامپیوتر شده و کاملا استاندارد است به این معنی که مثل ما یک فونت عادی در برنامه ورد با این خط کار می کنیم و می توانیم محصولات متنوعی داشته باشیم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.